Windsurfing

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartek_am



Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 10:33 pm    Temat postu: Windsurfing Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich! Mam zamiar spedzic w Sławie tydzień i bardzo interesuje mnie pewna kwestia. Nie moge przetransportowac nad jezioro mojej deski windsurfingowej, wiec chcialbym pozyczyc sprzeta na miejscu. Czy ktos orientuje sie moze czy istnieje taka mozliwosc w Sławie lub okolicy?

Pozdrawiam serdecznie!

Brt!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosma



Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Podłączam się do pytania...i dodaję swoje 3 grosze :)

Czy można się gdzieś (najchętniej w okolicy Sławy-Lubiatowa) pouczyć pływania na desce? Jakaś szkółka? Może instruktor ze sprzętem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sollux



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 29

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Czy można się gdzieś (najchętniej w okolicy Sławy-Lubiatowa) pouczyć pływania na desce? Jakaś szkółka? Może instruktor ze sprzętem?[/quote]

W Radzyniu przy ośrodku Wiktoria Król jest mocna ekipa, są tam zawsze gdy choć trochę dmucha. http://www.windsurfing-lubuskie.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group