Sława i Luckau witają Świętego Mikołaja

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Imprezy kulturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sollux



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 29

PostWysłany: Sro Gru 07, 2011 11:52 pm    Temat postu: Sława i Luckau witają Świętego Mikołaja Odpowiedz z cytatem
Pod sceną, sześcioletnia latorośl, wyciągająca łapki w górę i wołająca Mikołaju, Święty Mikołaju, tu jestem, tuuu! po pewnym czasie stwierdziła wyraźnie: "ja go już nie lubię, chodźmy do domu"...
I jak mu wytłumaczyć, że co? że organizatora to przerosło? a może za rok Mikołaj założy okulary i rzuci tą czekoladką też i w jego rączki?
Taki Mikołaju wracaj do swojego kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jelen



Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Latwo jest kogos krytykowac tym bardziej jesli samemu sie nic nie robi.Paczki byly darmowe, wiec nie mozna tu miec zadnej pretensji ze ktos jej nie dostal. Moje dziecko tez sie nie zalapalo na paczke ale nie robie z tego wielkiej afery. Z kolei pazernosc ze strony starszych dzieci, ktore braly po 3 albo i wiecej paczek swiadczy o ich uczciwosci a co za tym o tym jak zostali wychowani przez rodzicow. Moze tak panie Sollux,zamiast zgrywac malkontenta zakaszesz rekawy pokazesz jak sie takie imprezy organizuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Imprezy kulturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group