SposĂłb na tanie szambo.

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Czystość w gminie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maniek



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 110

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 10:14 pm    Temat postu: SposĂłb na tanie szambo. Odpowiedz z cytatem
Dość makabryczny, ale rozpowszechniony w gminie Sława.
Jako zbiornik na ścieki wykorzystywane są studnie; tak, te z których w dawnych czasach czerpano wodę; są to zbiorniki doskonałe, nigdy się nie przepełniają, ponieważ nadmiar ścieków wchłaniany jest przez ciek wodny; w zasadzie grozi to w każdej chwili skarzeniem wody pitnej, ale kto się tym by przejmował.
Z moich obserwacji wynika, że około 70% gospodarstw domowych nie wywozi ścieków beczkowozami, ciekawe, co z nimi robią.
A obezwładniający jest fakt, że wszystkie gospodarstwa domowe w Gminie zostały skontrolowane w tym zakresie.
Płacz i zgrzytanie zębów.
Jakby Komisja Europejska dowiedziała się o porządkach w tej Gminie, to Sławę by wykluczono ze Wspólnoty Europejskiej, bo nawet w krajach Trzeciego Świata poradzono sobie z tym problemem w bardziej przyzwoity sposób.
A Sława ciągle tkwi w czasach PGRów.
Wstyd i Ĺźenada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartas204



Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 42

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 10:18 pm    Temat postu: Re: SposĂłb na tanie szambo. Odpowiedz z cytatem
[quote="maniek"] 70% gospodarstw
Wstyd i Ĺźenada.[/quote]
80% , ja mogę pokazać w mojej miejscowości kto nie wywozi , a kto wywozi
kiedyś już gdzieś napisałem , że jak strażnicy miejscy chodzili po wiosce , to przeszli główną ulicą, a co z pozostałymi letniskowymi domami?
trzeba zacząć o tym głośno mówić ! :!: :!: :!:
_________________
www.bartas204.fotolog.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Unknown



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 57
Skąd: Sława

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Słyszałem o nieszczelnych zbiornikach na ścieki (dziurawych) ale o tym aby przekształcić studnie, to nie. Jednak "Polak potrafi!!". :(
_________________
"Dlaczego dziwisz się, że widzę to, o czym Ty czytałeś tylko w książkach?"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Czystość w gminie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group