Klęska ekologiczna...

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Aktualności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maniek



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 110

PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 5:58 pm    Temat postu: Klęska ekologiczna... Odpowiedz z cytatem
Właśnie płonie wysypisko śmieci w Krzepielowie.
Piękny widok, jak na wojnie w Iraku.
Mam nadzieję, że tym razem (jest to kolejny pożar tego wysypiska) ktoś weźmie na siebie odpowiedzialność i poda się do dymisji.
Mam tutaj na myśli Burmistrza i szefową Ochrony Środowiska.
Ale, znając realia nic takiego nie nastapi, dalej wszyscy bedą mówili o swoich pięknych planach.
Chyba jestem troszkę zdenerwowany...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawianin



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 77

PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 10:33 pm    Temat postu: Re: Klęska ekologiczna... Odpowiedz z cytatem
Widzisz Maniek , nie każdy może być Burmistrzem Sławy
lub szefową Ochrony Środowiska :wink:
A jeżeli chodzi o zdanie cyt: "wszyscy będą mówili o swoich pięknych planach" i o to właśnie chodzi,
jeżeli władza mówi ,że zabierze - to zabierze, a jeśli mówi , że da - to mówi !!! :) [/code]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek



Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 39
Skąd: SŁAWA

PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 6:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W Sławie nikt się nie zajmuje recyklingiem?

Przecież to żyła złota. Wysypiska w Krzepielowie, czy wis-a-vis ośrodka huty za Krępiną aż się proszą o opiekę.

Myślę, że z pewnością znalazłby się chętny na sławskie śmieci. Może trzeba ogłosić przetarg, a może wystarczy tylko złożyć propozycję osobom zajmującym się tym w sąsiednich miasteczkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maniek



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 110

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="Marek"]W Sławie nikt się nie zajmuje recyklingiem?

quote]
Okazało się, że pożary wysypiska w Krzepielowie wznieca firma "Kostrupce", zajmująca się odzyskiem metalu ze starych opon, metodą wypalania. :twisted:
Oczywiście, firma działa nielegalnie....
Oczywiście, wysypisko śmieci w Krzepielowie też jest nielegalne, ale Burmistrz zezwala na jego funkcjonowanie :?: Czy Burmistrz nie popełnia przestepstwa?
Firma "Kostrupce' jest finansowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, o ile mi wiadomo.
Czyli wniosek jest jeden - Gmina Sława finansuje ekoterorystów!!!!!
Już nie jestem zdenerwowany, tylko śmiać mi sie chce....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Aktualności Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group