ojciec dyrektor

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Ośrodki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
diabolo



Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 2

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 8:29 pm    Temat postu: ojciec dyrektor Odpowiedz z cytatem
do ,,olika,, co ma wspólnego wykształcenie jeśli ktoś jest chamem.Proszę nie obrażać ludzi nie wykształconych a zajmujących poważne stanowiska. Ojciec dyrektor ,choćby nie wiem jakie miał wykształcenie to zawsze zostanie prosta.....,a jego arogancja wobec ludzi zawsze będzie taka sama.Dziwie się kto go tak chroni i co on wie ,że jest nie do ruszenia z tej ciepłej posadki w OSiR.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olik



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 3

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak się domyślam masz zawodowe wykształcenie i zajmujesz poważne stanowisko, ale to nieistotne ponieważ absolutnie nie dyskryminuję osób z zawodowym wykształceniem i nie stanowią dla mnie jakiejś gorszej nacji, chciałem zwrócić jedynie uwagę na fakt, że jeżli chodzi o stanowiska publiczne to obowiązują obligatoryjne zasady, które nie są przestrzegane w sławskiej administracji publicznej.Całkiem sporo osób poświęciło mnóstwo pieniędzy, czasu i nerwów by zdobyć "niby wymagane" wyższe wykształcenie, a są "typy", których zasady nie obowiązują. Co do przedstawionego przez Ciebie portretu psychologiczno - osobowościowego "ojca dyrektora" to jestem Twoim zagorzałym fanem i popieram w każdym calu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Ośrodki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group