SCK

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Imprezy kulturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sayfalari



Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 14

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 9:30 pm    Temat postu: SCK Odpowiedz z cytatem
Dlaczego SCK jest takie nieudolne? czemu dyrektor nie wpadnie na pomysl zrobienia z letnich koncertow wiekszej imprezy gdzie przyjezdzaliby alternatywni artysci a takze ktos z wzszej sfery. Imprezy tematyczne zawierajace kazdy rodzaj muzyki.Problem finansowy moznaby pozyskac poprzez wieksza promocje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mag



Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 70

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Znowuż świetny pomysł. Postaraj się sam. Zdobądź kasę, sponsorów, zaproś zespół. Nie ma problemu. :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek



Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 39
Skąd: SŁAWA

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="mag"]Znowuż świetny pomysł. Postaraj się sam. Zdobądź kasę, sponsorów, zaproś zespół. Nie ma problemu.[/quote]

Gdyby to zrobił, dostałby wtedy posadę dyrektora SCK? :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mag



Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 70

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
tak, od zaraz. :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gracja



Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A ja myślę, że pomysł na organizowanie letnich koncertów jest bardzo dobry. Jest to okazja na promowanie mało znanych a ambitnych i świetnych zespołów muzycznych. Jest to jedna z nielicznych okazji, gdzie mogę posłuchać nowe brzmienia. Trzeba sobie uświadomić, że muzyka nie kończy się na popularnych playlistach przebojów.
Świetne koncerty!!!
SCK tak trzymać !!! :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sayfalari



Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 14

PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 2:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote]Znowuż świetny pomysł. Postaraj się sam. Zdobądź kasę, sponsorów, zaproś zespół. Nie ma problemu. Very Happy[/quote]
Od starnia jest gosciu ktory piastuje stanowisko w SCK a ja od pomysl jak cala reszta mieszkancow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sav



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 8

PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="Sayfalari"]Od starnia jest gosciu ktory piastuje stanowisko w SCK a ja od pomysl jak cala reszta mieszkancow.[/quote]
Myślę jednak, że ten gościu nie miałby nic przeciwko gdybyś sam też załatwił to czego Ci brakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mag



Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 70

PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ponadto należy założyć, że wszyscy ludzie są różni i myślą inaczej. Nie każdemu przyjdzie do głowy zorganizować imprezę hous. Jeżeli masz pomysł i jakieś kontakty to spisz to wszystko na karteczce i idź do SCK, może w przyszłym roku zostanie uwzględniony Twój pomysł. Panowie, którzy organizowali festiwal bluesa zrobili go sami. Zaprezentowali swój pomysł i m.in.: burmistrz dofinansował to przedsięwzięcie. Nikt nie ma monopolu na kulturę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ERPEG



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 3

PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Sława ma mieszkańców mało, ale i tak dzieje się tutaj znacznie więcej niż po innych miastach. Weźmy taki Kożuchów, tam nie ma nic, zero wszystkiego. Byłem na Dniach Kożuchowa ŻENADA, to nasze Letnie Koncerty są 1000 razy lepsze, porównaj sobie z innymi miastami. Ale nie z takimi jak Zielona Góra czy Głogów, Nowa Sól, chodzi mi o takie miasta jak: Śrem, Kożuchów, Szprotawa, Żary, porównaj sobie, pojedź , zobacz, a później krytykuj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PiTeRjUpItEr



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 8
Skąd: Sława

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="ERPEG"]Sława ma mieszkańców mało, ale i tak dzieje się tutaj znacznie więcej niż po innych miastach. Weźmy taki Kożuchów, tam nie ma nic, zero wszystkiego. Byłem na Dniach Kożuchowa ŻENADA, to nasze Letnie Koncerty są 1000 razy lepsze, porównaj sobie z innymi miastami. Ale nie z takimi jak Zielona Góra czy Głogów, Nowa Sól, chodzi mi o takie miasta jak: Śrem, Kożuchów, Szprotawa, Żary, porównaj sobie, pojedź , zobacz, a później krytykuj[/quote]

Zgadzam sie w 100% Swego czasu mialem okazje bywac w Kozuchowie,niestety smutne jest to,ze Domy Kultury szczegolnie w mniejszych miejscowosciach mimo staran nie ciesza sie wielkim zainteresowaniem. Z tego co wiem, KOKiS (Koşuchowski Osrodek Sportu i Rekreacji -taka jest pelna nazwa) przez jakis czas nie mial dyrektora,co w duzym stopniu wplynelo na takie a nie inne jego funkcjonowanie. Niestety nie za wiele sie tam dzieje, to fakt. Porownujac DNI KOZUCHOWA a DNI SLAWY (Lato w Euroregionie) bijemy Kozuchow ( i kilka innych miejscowosci na glowe). Dziwi mnie,ze niektorzy mieszkancy Slawy a takze Gminy Slawa, krytykuja wszelkiego rodzaju imprezy. W tym roku gwiada wieczoru na DNI SLAWY bedzie zespol KOMBII a takze MEZO i Kasia Wilk. Dla jednych to kicha,dla innych dobrzy artysci.Nie wazne, kwestia gustu. Przypomne jednak,ze DNI SLAWY a takze reszta imprez (rowniez poza sezonem) sa BEZPLATNE,wiec latwo jest przyjsc obejrzec (albo i nie) i skrytykowac czyjas prace,trud zadny w organizacje imprezy. Przypomne tylko,ze pracownicy SCK oraz wiele innych osob zaangazowanych przy organizacji DNI SLAWY nie ma wolnego i pracuje czesto po kilkanascie godzin, po to by kilka tysiecy ludzi moglo sie dobrze bawic,a co niektorzy (a jest ich bardzo wielu,niestety) jeszcze narzekali ze cytuje " W SŁAWIE NIC SIE NIE DZIEJE... " Smutne,ze nie doceniamy tego co mamy. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Imprezy kulturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group