Stadion miejski (sztnia)

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // AktualnoĹ›ci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
skalpel



Doł±czył: 22 Wrz 2008
Posty: 2

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 9:53 am    Temat postu: Stadion miejski (sztnia) Odpowiedz z cytatem
To co zobaczyłem w sobotę (20.09.2008r.) na stadionie miejskim w Sławie ,a ściślej mówiąc w obiekcie szatni przeszło moje zdziwienie. Takiego bałaganu (nie chcę użyć bardziej wulgarnego określenia) jeszcze tam nie widziałem. A panujący fetor zniechęca do przebywania w tym obiekcie. Jako rodzic jednego z grających dzieci jestem bardzo niezadowolony z warunków tam panujących. Dowiedziałem się że zamyka się przejście do drugiej szatni aby z niej nie korzystać .Dzieci przebierały się w pokoju Prezesa ,a sędziowie wspólnie z drugą drużyną w innym pomieszczeniu. Zamki w drzwiach powyrywane ,nie domykające się drzwi,nie można zostawić bezpiecznie jakichkolwiek przedmiotów. Na korytarz wózek do kredowania ,ławki,siatki ,chorągiewki,wapno rozsypane , dodatkowo jeszcze jeden worek i wiele innych przedmiotów ,które uniemożliwiają swobodne poruszanie się po korytarzu.
Panie Dyrektorze obiektu i Rajcy Miejscy ,czy nie jest wam wstyd ,przecież tam przewija się spora grupa ludzi z całej Polski.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // AktualnoĹ›ci Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group