Moze czas na jakas impreze?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Imprezy kulturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mara



Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 3
Skąd: Sława

PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 11:04 pm    Temat postu: Moze czas na jakas impreze? Odpowiedz z cytatem
Czy w tej Sławie będą zorganizowane jakieś imprezy w ciągu roku?? Mamy zimę i co?? brak imprez. Miasto cos się nie stara aby było nam lepiej:/. Szczerze mówiąc można tu się zanudzić:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mag



Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 70

PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że sami mieszkańcy też powinni siępostarać i coś zorganizować. Przecież to nie jest takie trudne. Wystarczą trzy osoby z inicjatywą i pomysłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneta_b1



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 46

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
z tego co zauwazylam to imprezy mozna zrobic na przystanku autobusowym..wiek od 10 do 20 lat!
Beznadzieja!Nic nie robia w tej sprawie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Unknown



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 57
Skąd: Sława

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 11:52 pm    Temat postu: Poza sezonem letnim nie ma co w Sławie robić! Odpowiedz z cytatem
Poza sezonem letnim nie ma co w Sławie robić! Brak jakichkolwiek imprez (również sportowych) sprawia, że młodzież całe dnie spędza w domach przed komputerem lub na włóczeniu się bez sensu po mieście. Szkoda, że w naszym mieście nie ma ludzi, którzy mogliby się zająć tą sprawą. Zero inicjatywy. A wystarczyłoby zorganizowanie jakiś mniejszych imprez. A jeśli chodzi o sport to uważam, iż dobrym pomysłem byłoby zorganizowanie ligi bądź turnieju piłki halowej (koszykówki itd.) drużyn amatorskich w naszym mieście. Wierze, że znajdą się takie osoby, które postanowią coś z tym zrobić!
_________________
"Dlaczego dziwisz się, że widzę to, o czym Ty czytałeś tylko w książkach?"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gracja



Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 1:58 pm    Temat postu: Dla niezorientowanych Odpowiedz z cytatem
Ile razy spotykam się ze znajomymi z innych miejscowości i rozmawiamy o imprezach, w których uczestniczyliśmy, to ewidentnie każdy mi się dziwi, że u nas coś ciągle się dzieje. Nie wiem skąd u Was to niedoinformowanie, czy też niedopatrzenie, bo na stronie www.slawa.pl. ( w linku Imprezy) znajduje się aktualna informacja kulturalna. Odwiedzający tą stronę dowie się na jaką imprezę może się wybrać do miasta lub okolicznych placówek. Ponadto w Wirze Wydarzeń Kulturalnych gromadzone są informacje dotyczące osiągnięć i zorganizowanych imprez na terenie naszej gminy. Myślę, że mamy się czym poszczycić. Teraz np. został ogłoszony casting do kabaretu, może znajdzie się ktoś odważny i dowcipny, fajnie byłoby mieć sławski kabaret:). Ponadto napewno nie opuszczę występu kabaretu Hrabi. A ile razy byliście na wystawach?, czy też braliście udział w głoszonych konkursach na terenie naszej gminy?.Ludzie bawmy się a nie narzekajmy, że nic się nie dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tośka



Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 2:54 pm    Temat postu: Re: Moze czas na jakas impreze? Odpowiedz z cytatem
[quote="Mara"]Czy w tej Sławie będą zorganizowane jakieś imprezy w ciągu roku?? Mamy zimę i co?? brak imprez. Miasto cos się nie stara aby było nam lepiej:/. Szczerze mówiąc można tu się zanudzić:/[/quote]
A MOZE TO WYNIKA Z CZYSTEGO LENISTWA MIESZKAŃCÓW?WYSTARCZY POFATYGOWAĆ SIĘ I WYJŚĆ Z DOMU ALBO I ,MNIEJ ZAJMUJACO WŁĄCZYC KOMPA I WEJŚĆ NA STRONE MIASTA,TAM JEST CAŁY PROGRAM IMPREZOWY.JEDNAK CHYBA COS SIE DZIEJE.BYWAM W RÓZNYCH MIASTACH I ŚLEDZE TEZ TO CO DZIEJE SIĘ POZA SŁAWĄ.CÓŻ MOŻE TO NIE WARSZAWA WIĘC CZĘSTOTLIWOŚĆ DUŻYCH IMPREZ LOGICZNIE JEST MNIEJSZA.WSZYSTKO ZALEŻY JEDNAK OD NAS MIESZKAŃCÓW.JA BYWAM I WIEM ŻE TO NIE KULTURALNA PUSTYNIA.NO A JEŻELI KTOŚ SIĘ NUDZI TO MOZE MA POMYSŁ NA ZORGANIZOWANIE CZEGOŚ COOL.MOZE SAM COŚ ZORGANIZUJE.TO CHYBA DOBRY POMSŁ.JEDNO MUSZĘ PRZYZNAĆ SŁAWA TO MIASTO W KTORYM NIE BRAKUJE PRZYNJMNIEJ JEDNIEGO-MARUDNYCH LUDZI.BEZ URAZY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dyzio



Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 46
Skąd: Sława

PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Poza wakacjami to tu sie nic nie dzieje jedyną rozrywką jest przejazdzka wuskiem w "Biedronce".Ale tak na powaznie to mogli by cos zacząc robic w tej sprawie!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sollux



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 29

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="Dyzio"]Poza wakacjami to tu sie nic nie dzieje jedyną rozrywką jest przejazdzka wuskiem w "Biedronce".Ale tak na powaznie to mogli by cos zacząc robic w tej sprawie!!![/quote]

Dyzio, coś Ty taki roszczeniowo nastawiony? Do odważynch świat należy, a co do wusków....nic tylko wuskiem po wosku, będzie szybciej :lol: :wink:


Ostatnio zmieniony przez Sollux dnia Sob Mar 10, 2007 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartas204



Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 42

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
wuskiem :?
_________________
www.bartas204.fotolog.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sławoj



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 12
Skąd: Gmina Sława

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Witam!
[b]... wuskiem[/b]! No nie... powaliło mnie 8)
Rewelka - jak dla mnie 10/10 :!: :!:
Czyżbyśmy doczekali naszego sławskiego jasia-śmietany??
P.S.
"Dyżurnych" polonistów prosimy o wyrozumiałość :twisted:
_________________
Jeśli do niczego nie dążysz - nic nie osiągniesz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xyz



Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 1

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W Sławie jest impreza a jest nią „Leśna”. Tylko, Ĺźe jest jeden „mały” problem tam chodzą same dzieciaki!!! Przyjdą, napiją się i biją innych.. Pamiętam, Ĺźe kiedyś jeszcze przy takich dyskotekach krążyła Policja a teraz co?? Nie ma ich!! Czy Oni się boją tych małolatĂłw czy co?? Z tego co wiem, to imprezy są od 18 roku Ĺźycia a tu co?? Od 14 lat moĹźna sobie przyjść?? W większych miastach takich jak Wrocław, KrakĂłw i nawet w mniejszych gdzie imprezuje nie ma dzieciakĂłw a tym bardziej ktĂłre jeszcze bez problemy kupią na dyskotece piwo. Chyba trzeba coś z tym zrobić!! Czy teĹź ktoś sądzi, Ĺźe tak nie moĹźe być??:>

Pozdro!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneta_b1



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 46

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 1:30 pm    Temat postu: dokladnie Odpowiedz z cytatem
Zgadzam sie w 100%..nic z tym nie robia..lesna stala sie przedszkolem z dzieciaczkami ktorzy udawaja doroslych..to jest smutne, bo jak czasem zernke na dziewczyny bedace pod wplywem alkoholu i ubrane tak a nie inaczej to nie szkoda mi ani ich ani rodzicow, ktorzy nie dabja o to co robia ich pociechy..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mag



Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 70

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
O bardzo ciekawa wypowiedź, szczególnie w kontekście festiwalu blusowego. Ale przecież nic się nie dzieje... Jak zwykle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartas204



Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 42

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kto był w ten weekend w Radzyniu sam widział - ludzi było dużo , impreza według mnie ok :D
_________________
www.bartas204.fotolog.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pulpet



Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Osobiscie denerwuje mnie to ze co roku jest maglowane to samo. Co roku letnie koncerty i co roku rock, czyzby inne style muzyczne nieistnialy? Dni Slawy i znowu to samo ta sama oprawa co roku tylko gwiazda wieczoru sie zmienia. A nie przepraszam ktoregos roku odbyla sie fajna housowa impreze zaraz po gwiezdzie wieczoru i zebralo sie naprawde duzo mlodziezy no ale niestety bylo to tylko przez jeden rok. Dla mnie hitem tego roku czego raczej juz nic nieprzebije byl festiwal bluesowy LAS WODA & BLUES. wkoncu cos nowego i swiezego to jest to czego mi brakowalo, naprawde wielki respect dla ludzi ktorzy to zoorganizowali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Imprezy kulturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group