dni Sławy 2007
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Imprezy kulturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julka



Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 8

PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 7:53 am    Temat postu: dni Sławy 2007 Odpowiedz z cytatem
Co się szykuje na dni Sławy?????????????
_________________
JULKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawianin



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 77

PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 11:33 am    Temat postu: Re: dni Sławy 2007 Odpowiedz z cytatem
[quote="julka"]

Podobno burza z piorunami :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka



Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 8

PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 2:33 pm    Temat postu: dni Sławy 2007 Odpowiedz z cytatem
tylko jedna :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
chyba sią zawiodę :!: :!: :!: :!: :!: :!:
_________________
JULKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe



Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Proszę Julka - poczytaj ...
Lato bez granic - Sława 2007 - II edycja
Gmina Sława zaprasza na obchody święta miasta obchodzone corocznie w pierwszy weekend sierpnia. Wydarzenie odbywać się będzie pod nazwą "Lato bez granic - Sława 2007 - II edycja".
LATO BEZ GRANIC – SŁAWA 2007 II EDYCJA

PROGRAM

3.08
18.00 – uroczyste otwarcie dni miasta przez Burmistrza Sławy, wystawa malarska pt.: „Klimaty, nastroje…” autorstwa pani Izabeli Czarny w Auli Gimnazjum w Sławie
19.00 – zawody balonowe, start z Ośrodka Sportu i Rekreacji
19.30 – występ zespołu folklorystycznego ABRAĹ EVIČ – scena przy Ośrodku Sportu i Rekreacji
22.00 – przedstawienie plenerowe „Marzenie letniej nocy” – Stadion Miejski

4.08
7.00 – zawody balonowe, start z Ośrodka Sportu i Rekreacji
8.00 – rajd rowerowy po terenie gminy; zbiĂłrka na Nowym Rynku;
8.00 – 9.00 – zapisy na turniej tenisa ziemnego old boy mężczyzn przy korcie tenisowym
9.00 – Turniej koszykĂłwki – sala widowiskowo-sportowa
10.00 – Regaty Ĺťeglarskie o puchar Burmistrza Sławy
14.30 – korowĂłd ulicami miasta
15.30 – oficjalne otwarcie dni miasta
15.35 – występ Zespołu Pieśni i Tańca „KrzepielĂłw” z SCK – Dom Kultury w Krzepielowie
16.00 – turniej piłki noĹźnej o puchar Zbigniewa Gołębskiego – Stadion Miejski
16.00 – występ dzieci i młodzieĹźy ze Szkoły Ruchu i Tańca z Obornik Wlkp. i Poznania pod kierownictwem pani Iwony Markiewicz - OSiR
16.30 – blok programowy Sławskiego Centrum Kultury - OSiR
17.30 – występ zespołu Turnioki
18.00 – zawody balonowe, start z Ośrodka Sportu i Rekreacji
19.30 – występ zespołu Jeden Osiem L
22.00 – gwiazda wieczoru – MYSLOVITZ
ok. 23.30 - pokaz sztucznych ogni

5.08
9.00 – Turniej tenisa Stołowego o puchar Burmistrza Sławy dla młodzieĹźy do 18 roku Ĺźycia; aula w Szkole Podstawowej
10.00 – Turniej koszykĂłwki – sala widowiskowo-sportowa
13.00 – na Stadionie Miejskim zestaw rozrywkowy dla dzieci
16.00 – 17.00 - gry i zabawy dla dzieci i młodzieĹźy – Stadion Miejski
17.00 – 17.30 – rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą wieś „Piękna wieś” – Stadion Miejski
17.30 – wystawa psĂłw rasowych i nierasowych – Stadion Miejski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xamil



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 109

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[url]http://panorama.media.pl/content/view/120978/12/[/url] - myślę, ze zorganizowanie czegoś takiego w przyszłym roku byłoby dobrym pomysłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sollux



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 29

PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
myślę, ze zorganizowanie czegoś takiego w przyszłym roku byłoby dobrym pomysłem.

Musisz przestać patrzeć na tą ścieżkę i zacznij wyciskać, będziesz pierwszy na liście zawodników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adi35



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 6

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="Xamil"][url]http://panorama.media.pl/content/view/120978/12/[/url] - myślę, ze zorganizowanie czegoś takiego w przyszłym roku byłoby dobrym pomysłem.[/quote]

pomysl dobry:) mozna tez zorganizowac jakis wiekszy zlot samochodow tuningowych i zabytkowych :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xamil



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 109

PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Posiada ktoś więcej zdjęć z Dni Sławy oprócz tych, które zostały zamieszczone w Atualnościach z stronie głównej slawa.pl?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mag



Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 70

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
jeszcze więcej jest na stronie ale w wirze wydarzeń kulturalnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sayfalari



Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 14

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Po raz kolejny bylismy swiadkami kopletnego braku inwencji naszych wspanialych wladz od wielkiego dyrektora OSIRu do samego burmistrza poprzez wspaniala rade "miejska". Lato bez granic nazwalbym latem o zwężonej granicy wyobraźni ludzi którzy się tym latem zajmuja. Ograniczonych mozliwosciach i braku kompetencji. Czemu co roku mamy to samo? te same kiczowate pomysły? Dobra Myslovitz zespol na poziomie razem ze scena oraz pokaz sztucznych ogni. Zdecydowanie cos wartego uwagi. Mozna by wymyslec cos nowego, wykorzystac stary rynek jak to bywa w wiekszych miejscowoasc przed wojna odbywaly sie tam jarmarki czemu nie nawiazac do jakies tradycji w koncu slawa prawa miejskie ma nie od wczoraj ale kilka stuleci. Mamy palac ktory mozna wykorzystac w przyszlosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xamil



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 109

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="Sayfalari"]Mamy palac ktory mozna wykorzystac w przyszlosci.[/quote]

Już nie mamy. A co do dni Sławy, prawda, ze co roku "wszystko" się powtarza, ale same władze miasta całych dni Sławy nie zoragnizują, jeśli chcesz coś nowego, idź do urzędu miejskiego, porozmawiaj z właściwą osobą a jestem pewien, ze Cię wysłucha i pomoze wrealizacji pomysłu. Wszyscy tylko wołaja, ale nie chcą dać nic od siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sayfalari



Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 14

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mozna sie dogadac z nowym wlascicielem palacu zawsze. Po to ide na wybory zeby pozniej nie latac po gminie i prosic laskawie o nowe pomysly.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mag



Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 70

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
No właśnie, myślisz, że wszyscy wszystko za Ciebie zrobią. A dni Sławy są urozmaicane tylko dzięki inicjatywie obywatelskiej. Jeżeli tego nie rozumiesz to trudno, zawsze się ktoś taki znajdzie.
Dogadaj się sam z nowym właścicielem pałacu, zobaczysz ile jest pracy przy zorganizowaniu czegokolwiek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gracja



Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o mnie to Dni Sławy bardzo mi się podobały, były zorganizowane perfekcyjnie. Myślę, że usytuowanie koncertów (scena przy plaży) było na miejscu, bo jezioro to walor przyrodniczy i krajobrazowy miasta. A frekwencja na imprezie świadczy o tym, że było wielkie zainteresowanie, bo było dużo ludzi i było widać, że się podobało. Dobrym pomysłem było ustawienie telebimów, nowy pomysł i świetny, bo kto stał dalej mógł widzieć z bliska wszystko to, co dzieje się na scenie. Chciałabym zaznaczyć, że już parę dni przed imprezą widać było, że miasto szykuje się na wielkie uroczystości, te chorągiewki powiewające nad ulicami miasta upiększają je i są bardzo efektowne. Składam serdeczne podziękowania dla całego zespołu zaangażowanego w przygotowania obchodów Dni Sławy, mogę sobie wyobrazić jak wiele rąk potrzeba do zorganizowania trzydniowej imprezy i zgrania wszystkiego, żeby wypaliło.
Poza tym są tacy, których zadowolić się nie da. Zawsze znajdzie się ktoś, kto powie, że jemu się nie podobało, bo najlepiej jest narzekać. A jeśli chodzi o jarmark, to nawet dobry pomysł. Mogłaby być to kolejna atrakcja turystyczna, ale wg mnie musiałaby być to odrębna "historyczna" impreza, z jakimiś straganami z wyrobami regionalnymi, sztuką regionalną.
Nie doczekam się kolejnych Dni Sławy, ciekawe jakie atrakcje ponownie nam się szykują? :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mag



Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 70

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o jarmark to też się nad tym zastanawiałam, tylko jak to ugryźć. Wschowa ma jarmark mieszczański. Byłam na każdym i tylko pierwszy był udany potem to już była kiszka, mała frekwencja, mało atrakcji i mało straganów, a na jarmarku to podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Imprezy kulturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group