Podobno jest firma, ktĂłra oczyszcza jeziora, za darmo.
IdĽ do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Jezioro
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
diaboll



Doł±czył: 11 Lip 2007
Posty: 7

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
maniek wiatraki napowietrzające mogą być zastosowane w sytuacji gdy w wodzie brakuje tlenu, a nasze jezioro jest dobrze napowietrzone o czym świadczą liczne analizy wykonane przez WIOŚ - co zresztą możesz sprawdzić w Urzędzie bo informacje na temat ochrony środowiska są ogólnie dostępne. Chyba że sam prowadzisz akredytowane laboratorium i zamierzasz podważać wykonane analizy.
Zresztą twój znajomy z Kunic nie jest do końca zorientowany w oczyszczaniu tamtejszego jeziora co podważył mag.
Skoro ci tak zaleĹĽy na jeziorze wykaĹĽ trochÄ™ inicjatywy i podaj nazwÄ™ holenderskiej firmy o ktĂłrÄ… siÄ™ rozchodzi - moĹĽe faktycznie pomogÄ….
Dla mnie maniek jesteĹ› niewiarygodnÄ… osobÄ… skoro piszesz takie bzdety o „koledze z Kunic”.
Wszystkiego siÄ™ czepiasz, a w ogĂłle nic nie robisz, czyli tak naprawdÄ™ wszystko masz w d…. No chyba ĹĽe siÄ™ mylÄ™, ale to musisz udowodnić np. podajÄ…c nazwÄ™ holenderskiej firmy.
Czekam na rychłą odpowiedź.
:lol:
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
Xamil



Doł±czył: 24 Sty 2007
Posty: 109

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="diaboll"]maniek wiatraki napowietrzające mogą być zastosowane w sytuacji gdy w wodzie brakuje tlenu, a nasze jezioro jest dobrze napowietrzone[/quote]

To dlaczego wiele razy słyszałem, że racicznice to jedyne "płuce" jeziora, i trzeba o nie dbać i rozmnażać, bo jest ich za mało?
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
diaboll



Doł±czył: 11 Lip 2007
Posty: 7

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Maniek też słyszał i co z tego wyszło. Ja wieże w słowo pisane, a te informacje wyczytałem w kilku opracowaniach.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
Xamil



Doł±czył: 24 Sty 2007
Posty: 109

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="diaboll"]Maniek też słyszał i co z tego wyszło.[/quote]

Ale ja słyszałem to od zaufanej osoby (wiem, wiem, maniek też kontaktował się z zaufaną osobą). Rok temu miałem brać udział w wyławianiu racicznic ale nic z tego nie wyszło, nie wiem dlaczego.A był to o planowane chyba przez prof. Wiśniewskiego i to właśnie jego znajomy mi o tym mówił.

[quote="diaboll"]Ja wieĹĽe[/quote]

A ja wieĹĽowce.

[quote="diaboll"]Ja wieże w słowo pisane, a te informacje wyczytałem w kilku opracowaniach.[/quote]

Tak na poważnie to nie zawsze należy wierzyć w to, co piszą gazety.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
maniek



Doł±czył: 09 Lut 2007
Posty: 110

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="diaboll"]maniek wiatraki napowietrzające mogą być zastosowane w sytuacji gdy w wodzie brakuje tlenu, a nasze jezioro jest dobrze napowietrzone o czym świadczą liczne analizy wykonane przez WIOŚ - co zresztą możesz sprawdzić w Urzędzie bo informacje na temat ochrony środowiska są ogólnie dostępne. Chyba że sam prowadzisz akredytowane laboratorium i zamierzasz podważać wykonane analizy.
Zresztą twój znajomy z Kunic nie jest do końca zorientowany w oczyszczaniu tamtejszego jeziora co podważył mag.
Skoro ci tak zaleĹĽy na jeziorze wykaĹĽ trochÄ™ inicjatywy i podaj nazwÄ™ holenderskiej firmy o ktĂłrÄ… siÄ™ rozchodzi - moĹĽe faktycznie pomogÄ….
Dla mnie maniek jesteĹ› niewiarygodnÄ… osobÄ… skoro piszesz takie bzdety o „koledze z Kunic”.
Wszystkiego siÄ™ czepiasz, a w ogĂłle nic nie robisz, czyli tak naprawdÄ™ wszystko masz w d…. No chyba ĹĽe siÄ™ mylÄ™, ale to musisz udowodnić np. podajÄ…c nazwÄ™ holenderskiej firmy.
Czekam na rychłą odpowiedź.
:lol:[/quote]
Wiesz, dibollo, coraz lepiej idzie ci pisanie postów, jedynie postaraj się czytać posty innych ze zrozumieniem :wink:
Napowietrzanie wody jest najefektywniejszym sposobem poprawy jej jakości. http://www.aerator.pl/
Piszę o rzeczach, które mi się nie podobają; a Ty piszesz, że nie podoba ci się maniek; cóż, można i tak; pozdrowienia
Jakbym znał nazwę firmy, to bym ją podał.


Ostatnio zmieniony przez maniek dnia Czw Lip 26, 2007 9:55 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
slawianin



Doł±czył: 24 Kwi 2007
Posty: 77

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="diaboll"]Maniek też słyszał i co z tego wyszło. Ja wieże w słowo pisane, a te informacje wyczytałem w kilku opracowaniach.[/quote]

Nie należy wierzyć we wszystko co jest napisane.
Znam gościa , który wierzył i kiedy zobaczył na płocie napis d..a to uwierzył i pogłaskał, ale wbił sobie tylko drzazgę . :D
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
Xamil



Doł±czył: 24 Sty 2007
Posty: 109

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[url]http://www.kemipol.com.pl/oferta.php?inc=rek[/url]

Ta firma zajmuje siÄ™ rekultywacjÄ… jezior, al enie za darmo :P
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Jezioro Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
IdĽ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group