Bezdomne psy.

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Urząd Miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xamil



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 109

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 12:48 am    Temat postu: Bezdomne psy. Odpowiedz z cytatem
Witam, jestem ciekaw co się z stało z bezdomnymi psami, które kiedyś "żyły" na targowisku w Sławie.Z tego co pamiętam to były dwa: jeden mały, rudy, a drugi większy, czarny.Od dłuższego czasu juz ich nie widać, co się z nimi stało?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cordolio



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
może po prostu uciekły...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xamil



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 109

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
"Mieszkały" tam kilka lat, i były tam dokarmiane, więc wątpie, a właściwie jestem pewien, że nie uciekły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cordolio



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ale tam przecież są jakieś psy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xamil



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 109

PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Może po prostu jakiś tamtędy pzechodził i go widziałeś, bo żadne już tam nie mieszkają.Jeden był taki czarny, nawet ładny :P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tutejsza



Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Sława

PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Witam,ja to nawet się cieszę,że nie ma tych psów bo uważam że w sławie to jakaś zmora.Ludzie naprawdę trzymajcie swoje pupile na smyczy (szczególnie te małe),bo one są miluśińskie ale tylko dla Was.Moje dziecko ostatnio zaatakował mały rudy piesek którego pani przyniosła na rękach puściła przed sklepem i poszła spokojnie robić zakupy!!!!Pies rzucił sie dziecku prosto na twarz...Na szczęście zawsze pilnuję swojego dziecka i byłam na tyle blisko że zdążyłam zareagować!Aczkolwiek Pani była wyraźnie zniesmaczona tym że przepędziłam jej pupila.Doprawdy osiedlami jest ciężko przejść bo psy rzucają się do kostek...Nie mówiąc o tym żeby kto kolwiek posprzątał po kupkaniu psiaka.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Urząd Miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group