Dyskoteka lat 80

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Imprezy kulturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pepe



Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 8:17 am    Temat postu: Dyskoteka lat 80 Odpowiedz z cytatem
mówią, że czasu nie można cofnąć, a tu w sobotę wieczorem miła niespodzianka - dyskoteka niczym 20 lat temu, boisko do koszykówki niby parkiet w domu kultury, mało tego ... twarze bawiących się też znajome a DJ Haku, jakby przez te 20 lat nic innego nie robił tylko wciąż prowadził dyskoteki... Świetna impreza, mam nadzieję, że nie ostatnia. Brawo dla pomysłodawców, brawo Marek!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dyzio



Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 46
Skąd: Sława

PostWysłany: Sro Sie 15, 2007 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Słyszalem cos o tym i bardzo sie usieszylem bo wrescie cos dla naszych rodzicow!!!Pan Marek jest moim sasiadem jego syn mi kiedys opowiadal ze byl swietnym Dj'em i nie dosc ze pan Marek wrocil do dawnych lat to i wszyscy ktorzy tam byli....wiecej takiej zabawy noi oczywiscie z Dj Haku!!!Pozdrawiam Pana Marka i mam nadzieje ze jeszcze powtorzy to w bliskiej przyszlosci:]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Imprezy kulturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group