Fotoradary prawda czy fałsz???
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Inne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawianin



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 77

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="mag"]Ciekawa jestem skąd pochodzą informacje o tym, że ja odpowiadam za promocję? :shock:
Dementuję te pogłoski i bardzo proszę o nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. Wcześniej podejrzewano, że jestem rzecznikiem Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa. :lol:
Ma być więcej, ale na razie nie ma i jest jeden przenośny. A to, że nie czytam Lubuskiej, akurat uważam za swą przewagę nad tymi, którzy ją czytają. Badziewna gazeta.[/quote]

Jak widać jako czarownica jesteś wszechstronna.
A ja czytam wszystko, bo mogę się dowiedzieć różnych rzeczy z różnych źródeł i napewno to, że ktoś nie czyta Gazety Lubuskiej nie może świadczyć o jego
przewadze nad innymi .
No może w czarowaniu jesteś lepsza od innych . :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mag



Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 70

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Uważam, że ta rozmowa nie nadaje się do tego tematu, ponieważ nie jest z nim związana. Jednakże odpowiem. Wolę czytać książki i poważniejsze gazety niż Lubuska. A z tą czarownicą i czarowaniem nie przesadzaj. W życiu kieruję się zdrowym rozsądkiem, a nie czarami. :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Inne tematy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group