pytanie

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Inne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aneta_b1



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 46

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 4:37 pm    Temat postu: pytanie Odpowiedz z cytatem
Wiec mam glupia sprawe..mieszkam w domku jednorodzinnym i niestety przyszlo mi zyc obok bardzo wscibskiej sasiadki..nietyle ona wscibska co po prostu wedle mnie jest kompletna idiotka, ktora czepia sie wszystkiego.
Kupilam motor crossowy a co za tym idzie czasami go odpalam-lecz na podworzu.Niestety ten motor ma to do siebie ze jest glosny a to z kolei doprowadza sasiadke do furii i grozi mi policja..czy ma do tego prawo??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xamil



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 109

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli odpalasz go, żeby gdzieś wyjechać, a nie zeby "popierdzieć" na podwórku i nie robisz tego w godzinach 22:00 - 6:00 to nie powinna mieć żadnych pretensji - jakoś musisz nim odjechać. Takie jest moje zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneta_b1



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 46

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
w tym problem ze ten motor nie jest przeznaczony na jazde po drogach jak enduro, odpalam go bo po prostu czasem lubie jak wyje..heh..a nawet jest to od czasu do czasu wskazane, aby go odpalic i zeby troche pochodzil..np przed treningiem..ostatnio np kolega mi grzebal w silniku i chcac nie chcac musial go odpalic..i zaczely sie halasy i grozby policja.. :roll:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sławianin



Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 12
Skąd: Sława

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kup sasiadce stopery :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneta_b1



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 46

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
heeh..dobre, ale nierealne :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawianin



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 77

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Poczekaj pare lat sąsiadka przygłuchnie i warkot motoru nie będzie jej przeszkadzał, albo zmień hobby
moĹźe baloniarstwo ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneta_b1



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 46

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
o zmianie hobby nie ma mowy..to zboczenie heh..a sasiadka dopiero po 40-tce, wiec chyba bede musiala dlugggoooo czekac.. :(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Inne tematy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group