List otwarty Szanowny Panie Burmistrzu !!!!!!!!!

 
To forum jest zablokowane, nie moesz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Gwna // Urząd Miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
aniolg



Doczy: 27 Lis 2007
Posty: 6

PostWysany: Sro Cze 18, 2008 11:38 am    Temat postu: List otwarty Szanowny Panie Burmistrzu !!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem
Od 3 lat jestem mieszkańcem Lipinki
Od 1 września moja córka idzie do zerówki.Z bloku do szkoły w lipinkach musi pokonać ok 1km . w tym ponad 300m poboczem obok drogi Krązkowo Sława z ostrym wąskim zakrętem w lewo. Drogą którą pędzą tiry i inni piraci drogowi. Nebezpieczeństow jest ogromne niema ani chodnika ani żadnych znaków ostrzegawczych o bliskości szkoły niewspomnę już o fotoradarze mobilizujących kierowców do zwolnienia. Chodniki w miejscowości Lipinki są w stanie fatalny. Mam wrażenie że że czas dla remontów dawno już sie tu zatrzymał. Od kiedy tu mieszam słyszę tylko że zlikwidowano tutejszą oczyszalnie, że chcą zlikwidować szkołe a może nas miezkańców lipinki jeszce zlikwidujecie. W dzisiejszych czasach raczej stawia sie na rozwój.

Moje pytanie brzmi.

Czy bierze pan Panie burmistrzu na swoją odpowiedzialnośc zagrożenie życia i zdrowia tych mały naszych pociech. ?

Czy w momencie kiedy stanie sie jakaś tragednia na w/w odcinku zmusi Pana do działania. ?

Dlaczego kompletnie nie inwestuje sie w remonty i bezpieczeństwo w miejscach gdzie jest to potrzebne.?

Ponieważ w mojej z mojej miejscowości radny został wybrany metodą sprytnego zabiegu rodzinno-wyborczego o czym karzdy zaineresowani sprawą wiedzą . jego działanie w sprawie Lipinki jest znikome.
jestem zmuszony listem otwartym sam zapytać Pana panie Burmistrzu !!!!!!

Spokojnych Wakacji życzy
Aniolg
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
andziulka



Doczy: 20 Cze 2008
Posty: 1

PostWysany: Pi Cze 20, 2008 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
mieszkańcu Lipinek Aniolg.
bardzo mnie zainteresował Twój list otwarty. przede wszystkim dlatego że na forum wystawia się posty a nie listy otwarte. też mam coś do powiedzenia w sprawie, w której napisałeś.
po pierwsze z bloków do szkoły jest ok. kilometra w dwie strony.
po drugie te trzysta metrów to mierzyłeś chyba niedokładną miarą bo napewno na tym odcinku, o którym piszesz, tyle niema.
po trzecie dzieci do zerówki rodzice prowadzają a nie puszczają same, wtedy są bezpieczne. jakoś do tej pory tak było i nikt nie robił z tego problemu. mam też wrażenie że dobrze ci zrobi prowadzanie córki do zerówki, może nauczysz się poprawnie pisać bo naliczyłam się trzynastu błędów w tym liście. a jeśli ci się nie podoba w Lipinkach to może wracaj tam skąd przyszedłeś trzy lata temu.
pozdrawiam
_________________
andziulka
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Xamil



Doczy: 24 Sty 2007
Posty: 109

PostWysany: Sob Cze 21, 2008 11:57 am    Temat postu: Re: List otwarty Szanowny Panie Burmistrzu !!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem
[quote="aniolg"]Drogą którą pędzą tiry i inni piraci drogowi.[/quote]

Czyli każdy kierowca tira to pirat drogowy?

Andziulka ma rację - powinien Pan sam odprowadzać córkę do zerówki.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
PiTeRjUpItEr



Doczy: 24 Cze 2008
Posty: 8
Skd: Sława

PostWysany: Wto Cze 24, 2008 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="andziulka"]mieszkańcu Lipinek Aniolg.
bardzo mnie zainteresował Twój list otwarty. przede wszystkim dlatego że na forum wystawia się posty a nie listy otwarte. też mam coś do powiedzenia w sprawie, w której napisałeś.
po pierwsze z bloków do szkoły jest ok. kilometra w dwie strony.
po drugie te trzysta metrów to mierzyłeś chyba niedokładną miarą bo napewno na tym odcinku, o którym piszesz, tyle niema.
po trzecie dzieci do zerówki rodzice prowadzają a nie puszczają same, wtedy są bezpieczne. jakoś do tej pory tak było i nikt nie robił z tego problemu. mam też wrażenie że dobrze ci zrobi prowadzanie córki do zerówki, może nauczysz się poprawnie pisać bo naliczyłam się trzynastu błędów w tym liście. a jeśli ci się nie podoba w Lipinkach to może wracaj tam skąd przyszedłeś trzy lata temu.
pozdrawiam[/quote]

Niestety andziulka...Wymagasz od kogos zeby poprawnie pisal,a sama zwracasz sie w sosób conajmniej lekceważący. Zapene nie słyszalas o formie grzecznościowej tj. "Ci" , "Ty", "Tobie" itp. to po pierwsze. Po drugie, może autor listu otwartego (aniolg) jest dyslektykiem i popełnia błędy?? Po trzecie, w naszej gminie jest wiele podobnych -niebezpiecznych miejsc,o ktorych zapene nie wiemy i o ktorych myslimy,ze nas bezposrednio nie dotycza. To ze w Slawie mamy chodniki,nie znaczy,ze nie powinnismy reagowac w sprawach o ktorych pisze aniolg. I wreszcie po czwarte: Byc moze w/w mieszkaniec Lipinki nie moze sam odprowadzic corki do zerowki,czy o tym pomyslalas?? Na przyszlosc radze sie zastanowic, nim drugi raz skomentujesz czyjas wypowiedz. Rozwniez pozdrawiam.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
slawianin



Doczy: 24 Kwi 2007
Posty: 77

PostWysany: Pi Lip 04, 2008 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[/quote]

Droga andziulko !

Niestety nie wszyscy mieszkańcy Lipinek są tak zadowoleni z bezpiecznego poruszania się po drogach wioski jak Ty.
Naprawdę nie ma znaczenia czy odległość do szkoły wynosi 1 km w jedną stronę czy w dwie. Nieszczęście zdarzyć się może na każdym , nawet krótkim odcinku jezdni i droga w Lipinkach rzeczywiście stwarza wiele zagrożeń. Praktycznie może 5 % kierowców przestrzega ograniczenia prękości do 40 km. Kierowcy tirów również pędzą 100km przez wieś.
Sytuacja jest poważna i powinna być poważnie potraktowana przez władze gminy. Tym bardziej, że to rodzinna wieś obecnego burmistrza , no i Pani sekretarz też tu mieszka, więc wstyd większy !!!
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Marek



Doczy: 19 Maj 2007
Posty: 39
Skd: SŁAWA

PostWysany: Nie Lip 06, 2008 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="andziulka"]mieszkańcu Lipinek Aniolg.
bardzo mnie zainteresował Twój list otwarty. przede wszystkim dlatego że na forum wystawia się posty a nie listy otwarte. też mam coś do powiedzenia w sprawie, w której napisałeś.
po pierwsze z bloków do szkoły jest ok. kilometra w dwie strony.
po drugie te trzysta metrów to mierzyłeś chyba niedokładną miarą bo napewno na tym odcinku, o którym piszesz, tyle niema.
po trzecie dzieci do zerówki rodzice prowadzają a nie puszczają same, wtedy są bezpieczne. jakoś do tej pory tak było i nikt nie robił z tego problemu. mam też wrażenie że dobrze ci zrobi prowadzanie córki do zerówki, może nauczysz się poprawnie pisać bo naliczyłam się trzynastu błędów w tym liście. a jeśli ci się nie podoba w Lipinkach to może wracaj tam skąd przyszedłeś trzy lata temu.
pozdrawiam[/quote]

Może teraz dla równowagi trzy sposoby na pozytywne rozwiązanie problemu.

PS. "Na pewno" pisze się osobno.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
To forum jest zablokowane, nie moesz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Gwna // Urząd Miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group