Nowa Hala

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misz -masz



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 5

PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 10:12 am    Temat postu: Nowa Hala Odpowiedz z cytatem
Jestem bardzo zdziwiony ,że co nie którzy są w pełni zadowoleni z powstania nowej hali . Mówiąc ,że powstała po 40 latach i mamy się cieszyć ,że powstała. Rozumie ,że teraz będziemy czekać następne 40 lat na halę pełno wymiarową. Co do nowej Hali to ona zawiera tyle wad ,że strach mówić . Przede wszystkim już przecieka i jak pada deszcz to leje się z dachu. Proszę również nie zapominać ,że przed halą bardzo długo, nie wiem czy jeszcze stała tablica która informowała ,że hala jest pełno wymiarowa. Gmina w Sławie robi wszystko po łebkach a pracownicy gminy są najbardziej zainteresowani jak obsadzić nowe stanowiska swoimi rodzinami.[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawianin



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 77

PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 11:47 am    Temat postu: Re: Nowa Hala Odpowiedz z cytatem
[quote="misz -masz"]Jestem bardzo zdziwiony ,że co nie którzy są w pełni zadowoleni z powstania nowej hali . Mówiąc ,że powstała po 40 latach i mamy się cieszyć ,że powstała. Rozumie ,że teraz będziemy czekać następne 40 lat na halę pełno wymiarową. Co do nowej Hali to ona zawiera tyle wad ,że strach mówić . Przede wszystkim już przecieka i jak pada deszcz to leje się z dachu. Proszę również nie zapominać ,że przed halą bardzo długo, nie wiem czy jeszcze stała tablica która informowała ,że hala jest pełno wymiarowa. Gmina w Sławie robi wszystko po łebkach a pracownicy gminy są najbardziej zainteresowani jak obsadzić nowe stanowiska swoimi rodzinami.[/b][/quote][quote]

Zauwazyłem również w dziedzinie czystości jeziora i oczyszczalni ścieków wszystko robi się na pokaz, a jaka jest użyteczność inwestycji tego nikt nie ocenia.
Władzo gminna chwalcie się , chwalcie, a Wasze dzieci
też bdą znosić utrudnienia i płacić WYŻSZE PODATKI ZA WASZE NIEUDOLNE I NIETRAFIONE INWESTYCJE, które były nowatorskie jakieś 50 lat wstecz .
[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek



Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 39
Skąd: SŁAWA

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Co to znaczy, że hala jest pełnowymiarowa albo niepełnowymiarowa? :roll:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group