Stadion OSiR przy ul.Ogrodowej

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // AktualnoĹ›ci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
misz -masz



Doł±czył: 18 Lip 2008
Posty: 5

PostWysłany: Pi± Lip 25, 2008 5:43 pm    Temat postu: Stadion OSiR przy ul.Ogrodowej Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jak to nazwać ,ostatnio 23.07.2008r. wybrałem się na mecz piłki nożnej w Sławie na stadion OSiR przy ul.Ogrodowej ,jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłem jak wygląda boisko ,trawa nie skoszona ,na płycie boiska widoczne duże kępy kończyny ,mleczu oraz innych chwastów, które tam nie powinny rosnąć,place wyschniętej trawy i nie wyrośniętej trawy. Dlaczego to piszę bo jak się wydaje na boisko tyle tysięcy to należy o nie zadbać,przecież to są nasz podatników pieniądze. Zasłyszanych informacji dowiedziałem się że Pan W.G. i cytuję jedną z jego wypowiedzi,, nie będzie podlewał czy siał nawozu bo potem musi wydawać pieniądze na koszenie a to wszystko kosztuje,,. Tych cytatów jest więcej i bardziej dosadne. Dlaczego taki człowiek zajmuje tak poważne stanowisko i sprzeniewierza nasze pieniądze.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // AktualnoĹ›ci Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group