Kompromitacja

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // AktualnoĹ›ci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
misz -masz



Doł±czył: 18 Lip 2008
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 5:57 pm    Temat postu: Kompromitacja Odpowiedz z cytatem
Trudno to inaczej nazwać jak kompromitacją ,to co obecnie dzieje się na obchodach ,,Lata bez granic 2008r.,,. Urzędnicy naszej Gminy nauczyli się tylko poprawnie odbierać pensje i zatrudniać swoich krewnych na odpowiednich stanowiskach . Nawet się nie pofatygowali żeby zaszczycić swoją obecnością co niektóre festyny. Przykładem tego mogą być rozgrywki o Puchar imieniem Zbigniewa Gołębskiego. Nie dość ,że wielce panujący nam Pan G. OSiR ,nie potrafił polecić skoszenia trawy na boisku Miejskim nie wspominając o przygotowaniu płyty boiska. Pomieszczenia szatni na stadionie urągają jakimkolwiek normą to jest wstyd ,przed osobami które nas odwiedzają . Puchary które były wręczane drużyną które startowały w rozgrywkach miały poprzyklejane z kartonu plakietki.Nie chcę się tu więcej rozpisywać,ale jako mieszkańcowi Sławy jest mi wstyd. Mam tylko nadzieję ,że mieszkańcy wam tego nie zapomną przy następnych wyborach. Na koniec Panie vice burmistrzu ,a gdzie pańskie obietnice przed wyborcze.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // AktualnoĹ›ci Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group