najlepsze rozwiązanie z internetem

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Inne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bobson23



Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 10:59 pm    Temat postu: najlepsze rozwiązanie z internetem Odpowiedz z cytatem
Witam!
Mieszkam w Ciosańcu,nie mam telefonu stacjonarnego a pilnie szukam rozwiązania jak zrobić u siebie połączenie internetowe.W gre wchodzą tylko rozwiązania bezprzewodowe.
Ma być tanio i żeby w miarę hulało:)Strony mają się ładować płynnie i bez mulenia.
Proszę o propozycje i gdzie można się w Sławie zgłosić żeby załatwić takie połączenie bezprzewodowe??[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sav



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 8

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Z tym sławskim bezprzewodowym to nie wiem... słyszałem różne opinie (że różnie to chodzi...). Z resztą nie wiem za wiele na ten temat.
Bezprzewodowe mają operatorzy komórkowi i niekoniecznie mam tu na myśli drogie opcje. Ostatnio Orange ma fajną dość opcję, która podobno działa wszędzie i nieźle, nie wymaga linii TP i oczywiście nie trzeba mieć telefonu w Orange. (Ale nie wiem, może Plus i Era też coś podobnego oferują).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
razor162



Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Sława

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
a Więc miszkam w sławie i musze ci powiedzieć że internet z orange w tej lokalizacji niejest najlepszy.
ostatnio kolega do mnie z iPlusem przyszedł i było owiele lepiej. powiem tak na orange mam zasięg EDGE a na plusie było 3G/HSDPA
_________________
Zapraszam wszystkich www.skuteryslawa.dbv.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Inne tematy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group