ĹšmierdzÄ…ca Obwodnica

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Czystość w gminie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
Alert



Doł±czył: 07 Mar 2007
Posty: 1
Sk±d: SĹ‚awa

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 10:35 pm    Temat postu: ĹšmierdzÄ…ca Obwodnica Odpowiedz z cytatem
Maniek w swoim poście pisze o sprawie w Krążkowie, o tym że w tym procederze brał udział pracownik ochrony środowiska.
A ja chciaĹ‚bym zwrĂłcić uwagÄ™ na podobny proceder, ktĂłry odbywa siÄ™ za peĹ‚nÄ… aprobatÄ… pracownikĂłw ochronny Ĺ›rodowiska. Od czasu kiedy moĹĽna byĹ‚o juĹĽ jeĹşdzić nowÄ… obwodnica, staĹ‚a siÄ™ ona mojÄ… trasÄ… do pomykania rowerkiem i wszystko byĹ‚o by Ok. – ale tuĹĽ za wiaduktem po lewej stronie obwodnicy w kierunku Lipinek coĹ› zaczyna „ CUCHNĄĆ „ okazuje siÄ™ ĹĽe jest to wylewisko osadĂłw komunalnych.
Pole jest pofałdowane a wylewane osady komunalne spływają z pagórków tworząc zlewiska cuchnącej mazi. Według wiedzy którą zdobyłem na ten temat wylewisko to powinno być po każdorazowym wylaniu osadu wymieszane z gleba a tak nie jest od momentu wylewania osadu na tym polu.
I tu rodzą się pytania do pracowników ochronny środowiska:

1) Czy jest to odpowiednie miejsce do wylewania osadĂłw komunalnych?
2) Czy dopuszczalna jest taka koncentracja osadĂłw komunalnych w
jednym miejscu przez tak długi okres czasu?
3) Czy na tym ma polegać ochronna wód gruntowych? (Walczymy o czystość naszego jeziora a tu w odległości około jednego kilometra w linii prostej od jeziora tworzymy ogromne wylewisko osadów komunalnych ).

Szanowni UrzÄ™dnicy Ochronny Ĺšrodowiska, a moĹĽe juĹĽ czas przewietrzyć biura i wybrać siÄ™ w teren – zobaczyć i posĹ‚uchać „ co w trawie piszczy ". Szanujcie pĹ‚acone przez nas podatki, a moĹĽe juĹĽ czas na zmiany w Ochronie Ĺšrodowiska na osoby bardziej odpowiedzialne i wraĹĽliwe na ochronÄ™ naszego naturalnego otoczenia.

Na dniach ma odbyć się uroczyste otwarcie obwodnicy, ciekawi mnie jak odbiorą te rozlewisko wzdłuż obwodnicy zaproszeni goście. Zapewne to co zobaczą i poczują na Długo utkwi im w pamięci.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Dyzio



Doł±czył: 02 Mar 2007
Posty: 46
Sk±d: SĹ‚awa

PostWysłany: Pi± Mar 09, 2007 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Przyznaje ci calkowitÄ… racje poniewaz mozna jakies ilosci osadu rozprowadzac po polu ale z umiarem. RĂłwniez jestem ciekawy jak przyjmnÄ… i poczujÄ… to zaproszeni tam goscie!
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Czystość w gminie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group