Kulturalny autobus 31 03 2007- co to za impreza?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Imprezy kulturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maniek



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 110

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 8:12 pm    Temat postu: Kulturalny autobus 31 03 2007- co to za impreza? Odpowiedz z cytatem
Może mi ktoś wyjaśni o co w tej imprezie chodzi?
Wizyta autobusem między innymi u posła Samoobrony :shock: i policjanta.
O co tutaj chodzi, czy to jakaś prowokacja artystyczna?
A może pomylono tytuł?
Plakaty informujące o imprezie wiszą w całej Gminie.
Co to ma wspólnego z Kulturą?
Zorientowanych proszę o wyjaśnienie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartas204



Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 42

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
każda ostatnia sobota miesiąca
i tylko dla dzieci :lol:
swojego rodzaju zajęcie dzieci , dobry pomysł :wink:
_________________
www.bartas204.fotolog.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alan



Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 1

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Z tego co wiem to chodzi tu o to, że autobus zabiera dzieci z całej gminy i dowozi raz w miesiącu do SCK w kazdą ostatnia sobotę miesiaca.Wiem, ze chodzi o profilaktyke dlatego spotkania z Policjantem czy lekarzem ,ale oprócz tego dzieci mają normalne zajecia w sekcjach SCK.Impreza ta skierowana jest szczegolnie dla dzieci, które nie mają jak dojechać do Sławy.Tak wyczytalem w Lubuskiej oraz w Wirze Kulturalnym.Mysle, że to całkiem niezły pomysł zwłaszcza, ze wreszcie ktos pomyslał o dzieciach z wiosek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maniek



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 110

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dziękuję za wyjaśnienie, że chodzi o dzieci :wink: , na plakatach nie ma o nich mowy.
Ale i tak mi Samoobrona nie pasuje do kultury, ale ja juĹź dzieckiem nie jestem....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartas204



Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 42

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 1:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="maniek"]Dziękuję za wyjaśnienie, że chodzi o dzieci :wink: , na plakatach nie ma o nich mowy.
Ale i tak mi Samoobrona nie pasuje do kultury, ale ja juĹź dzieckiem nie jestem....[/quote]
ale co ma postrzeganie Samoobrony wspólnego z tym że poseł chce z dziećmi przebywać / rozmawiać ?! jak się nic nie dzieje to źle -jak się coś dzieje też źle :) jest dobrze i niech tak będzie . Problemem może być pogoda, teraz robi się ciepło ,wiosna , i pytanie czy dzieci będą chciało tracić sobotę w SCK :P Dobranoc
_________________
www.bartas204.fotolog.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Imprezy kulturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group