Pytanie

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Ciekawostki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FantazZja



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 8

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 5:55 pm    Temat postu: Pytanie Odpowiedz z cytatem
Mam takie pytanie. Czy w Sławie lub okolicach <chodzi mi o teren gminy> odkryto jakieś zabytki archeologiczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sollux



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 29

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Tak
W parku, w Tarnowie Jeziernym, coś mi się obiło o uszy, że nawet na wyspie. Jest tych stanowisk więcej, może ktoś to poda dokładniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fey



Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Sława

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Odsyłam do lektury artykułu ,,Pradzieje okolic Sławy" - Jarosława Lewczka w kwartalniku NASZA SŁAWA nr 1( 8 ) kwiecień 1998.
_________________
Fey
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nataniel



Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 9

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 2:23 pm    Temat postu: Badania archeologiczne w okolicy Odpowiedz z cytatem
Sporo w okolicy pracował Dominik Nowakowski
Warto poszukać podanych tu materiałów

http://www.arch.pan.wroc.pl/index.php?lang=pl&dzial=artykuly&k=bibliografie_pracownikow&p=pozycje_bibliograficzne_dla_nowakowski_dominik
~~~~~~~~~~~

=> Zapraszam do mat. m.in. dot. historii Sławy
http://www.umslawa.internetdsl.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=379
_________________
Steruj tak aby trafić do Dobrego portu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Ciekawostki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group