Czy mamy wykształconych urzędników?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
To forum jest zablokowane, nie moesz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Gwna // Urząd Miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
maniek



Doczy: 09 Lut 2007
Posty: 110

PostWysany: Pon Wrz 24, 2007 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Moi mili, czepiacie się słówek.
A problem tkwi w innym miejscu.
Otóż w ramach międzynarodowej, pięknej akcji, klasa z ZSP sprzątała ...domki kempingowe; a dlaczego : bo pan wychowawca ma rodzinę, która te domki posiada.
To tak jak różnica między world a word.
Sława, Sława, słowa, słowa.
Ja się wyprowadzam z tej Gminy.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
slawianin



Doczy: 24 Kwi 2007
Posty: 77

PostWysany: Pon Wrz 24, 2007 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="maniek"]Moi mili, czepiacie się słówek.
A problem tkwi w innym miejscu.
Otóż w ramach międzynarodowej, pięknej akcji, klasa z ZSP sprzątała ...domki kempingowe; a dlaczego : bo pan wychowawca ma rodzinę, która te domki posiada.
To tak jak różnica między world a word.
Sława, Sława, słowa, słowa.
Ja się wyprowadzam z tej Gminy.[/quote]

Najlepiej będzie jak wyprowadzą się wszyscy oprócz
pracowników Urzędu Miasta, zakładów budżetowych
i oświaty, wtedy sami zapłacą podatki z których pobiorą sobie pensje, podwyższą podatki lokalne i
opłaty za wodę,śmieci,ścieki oraz płace żeby mieli z czego wszystko uregulować i tak w koło.
Aż przyjdzie dzień przebudzenia, bo opłaty przewyższą
wynagrodzenie za pracę i co ci wykształceni, z certyfikatami i dyplomami wtedy zrobią ?
Wyjadą do Anglii !
Nie piszę tu o wszystkich pracownikach instytucji
wymienionych wyżej, ale o tych najbardziej zadufanych, którym się wydaje , że wszystkie "rozumy pozjadali" i nie potrafią spojrzeć na siebie krytycznie.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
cordolio



Doczy: 25 Kwi 2007
Posty: 5

PostWysany: Sro Wrz 26, 2007 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
"...ale nie jestem korektorem i nie chce mi się nauczć niedouczonych - z certyfikatami"
no widzisz slawianin jak szybko można popełnić błąd? wiem, że zawsze jest lepiej krytykować kogoś a nie siebie samego...bo to przecież daje nam wtedy lepsze samopoczucie :!: ! pewnie tak jest w twoim przypadku..
pozdrawiam
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
slawianin



Doczy: 24 Kwi 2007
Posty: 77

PostWysany: Sro Wrz 26, 2007 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="cordolio"]"...ale nie jestem korektorem i nie chce mi się nauczć niedouczonych - z certyfikatami"
no widzisz slawianin jak szybko można popełnić błąd? wiem, że zawsze jest lepiej krytykować kogoś a nie siebie samego...bo to przecież daje nam wtedy lepsze samopoczucie :!: ! pewnie tak jest w twoim przypadku..
pozdrawiam[/quote]

Czy chodzi Ci o tę jedną zjedzoną literkę w wyrazie
nauczać, przecież na forum pisze się spontanicznie
i zawsze literke można zgubić lub przestawić.
Uważać trzeba na stronach oficjalnych, a i tam moja krytyka nie dotyczyła brakujących liter.
Również pozdrawiam .
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Marek



Doczy: 19 Maj 2007
Posty: 39
Skd: SŁAWA

PostWysany: Pi Wrz 28, 2007 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="slawianin"][quote="maniek"]Moi mili, czepiacie się słówek.
A problem tkwi w innym miejscu.
Otóż w ramach międzynarodowej, pięknej akcji, klasa z ZSP sprzątała ...domki kempingowe; a dlaczego : bo pan wychowawca ma rodzinę, która te domki posiada.
To tak jak różnica między world a word.
Sława, Sława, słowa, słowa.
Ja się wyprowadzam z tej Gminy.[/quote]

Najlepiej będzie jak wyprowadzą się wszyscy oprócz
pracowników Urzędu Miasta, zakładów budżetowych
i oświaty, wtedy sami zapłacą podatki z których pobiorą sobie pensje, podwyższą podatki lokalne i
opłaty za wodę,śmieci,ścieki oraz płace żeby mieli z czego wszystko uregulować i tak w koło.
Aż przyjdzie dzień przebudzenia, bo opłaty przewyższą
wynagrodzenie za pracę i co ci wykształceni, z certyfikatami i dyplomami wtedy zrobią ?
Wyjadą do Anglii ![/quote]

Zbliżają się nowe wybory, więc slawianin powtarza tradycyjną mantrę nadziei dla postkomunistycznych smętów - niech przyjdzie czas apokalipsy i oby wszystkie wykształciuchy zostały wy........ w kosmos.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
slawianin



Doczy: 24 Kwi 2007
Posty: 77

PostWysany: Pi Wrz 28, 2007 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="Marek"][quote="slawianin"][quote="maniek"]Moi mili, czepiacie się słówek.
A problem tkwi w innym miejscu.
Otóż w ramach międzynarodowej, pięknej akcji, klasa z ZSP sprzątała ...domki kempingowe; a dlaczego : bo pan wychowawca ma rodzinę, która te domki posiada.
To tak jak różnica między world a word.
Sława, Sława, słowa, słowa.
Ja się wyprowadzam z tej Gminy.[/quote]

Najlepiej będzie jak wyprowadzą się wszyscy oprócz
pracowników Urzędu Miasta, zakładów budżetowych
i oświaty, wtedy sami zapłacą podatki z których pobiorą sobie pensje, podwyższą podatki lokalne i
opłaty za wodę,śmieci,ścieki oraz płace żeby mieli z czego wszystko uregulować i tak w koło.
Aż przyjdzie dzień przebudzenia, bo opłaty przewyższą
wynagrodzenie za pracę i co ci wykształceni, z certyfikatami i dyplomami wtedy zrobią ?
Wyjadą do Anglii ![/quote]

Zbliżają się nowe wybory, więc slawianin powtarza tradycyjną mantrę nadziei dla postkomunistycznych smętów - niech przyjdzie czas apokalipsy i oby wszystkie wykształciuchy zostały wy....... w kosmos.[/quote]

Ja też Cię lubię !
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
To forum jest zablokowane, nie moesz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Gwna // Urząd Miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group