Czy jest konkretny plan ratowania Jeziora?
IdĽ do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Jezioro
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
mag



Doł±czył: 23 Sty 2007
Posty: 70

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Uważam, że wszyscy powinni być skontrolowani, jeżeli chcesz to sprawdzić to się postaraj, ja takich rzeczy nie wiem. Po prostu nie zajmuję się kontrolowaniem wywozu nieczystości. i NIE CHODZIłO MI O TO, żE KONTROLOWANIE WYSZTKICH JEST NADMIERNą BIUROKRACJą, TYLKO O TO, żE GDYBYM JA TO WIEDZIAłA TO BYłABY PRZESADA.
Na resztę zarzutów odpowiem w swoim czasie. Zapewniam tylko, że moje wypowiedzi nie bazują tylko na dobrych chęciach urzędników, ale na konkretnych staraniach PRACOWNIKóW SAMORZąDOWYCH.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
slawianin



Doł±czył: 24 Kwi 2007
Posty: 77

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mag doceniamy Twoje starania i innych pracowników samorządowych, ale czy dopiero teraz Burmistrz zorientował się ,że nie jest właścicielem jeziora,
czy może wiedział od dawna ale to mu odpowiadło.
Dlaczego nie interweniował 10 lat temu i nie szukał własciciela? Dlaczego wybudował dom daleko od Jeziora Sławskiego, był jednak przewidujący i musiał
mieć informacje kto i co wpuszcza do jeziora .
Czytałem też wypowiedź radnego Ciążyńskiego Marka
w Gazecie Lubuskiej, ten radny okazał się bezradny
i jak gwiazdor poleciał do gazety, zamiast interweniować u Przewodniczącego Rady, u Burmistrza.
A najlepiej jakby radni najbliższą sesję odbyli nad brzegiem jeziora, może coś by w szanownych głowach
zaświtało ?
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
mag



Doł±czył: 23 Sty 2007
Posty: 70

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Na tego typu zarzuty nie umiem odpowiedzieć. Jak pewnie zauważyłeś wypowiadam się tylko w kwestiach bieżących. Nie mogę odpowiadać za ostatnie 10 lat, bo jeszcze na studiach byłam. :D
Atak generalnie jest z dwóch stron jeden dotyczy tego, że przez ileś lat wstecz ktoś dopuścił do zanieczyszczenia jeziora, a drugi, że nic się nie robi. Ja odpowiadam tylko na ten drugi, bo to jest nieprawda.
Pozdrawiam Cię. I chciałabym, żeby więcej ludzi miało takie podejście, bo w ten sposób buduje się społeczeństwo obywatelskie, które jest podstawą demokracji.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Jezioro Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
IdĽ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group