Jak wykorzystać nową salę?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
AndrzejS



Doł±czył: 22 Sty 2007
Posty: 18

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:56 am    Temat postu: Jak wykorzystać nowÄ… salÄ™? Odpowiedz z cytatem
13 kwietnia została oddana do użytku nowa sala sportowa.
Jest naprawdÄ™ Ĺ‚adna.
Tylko czy Sława jest miejscem gdzie mogła by zaistnieć dyscyplina sportu, która by wykorzystywała walory tej sali? I nie chodzi mi to o o rozgrywki amatorów na poziomie powiatu. Ale klub sportowy uczestniczący w rozgrywkach ligowych.


Ostatnio zmieniony przez AndrzejS dnia Wto Kwi 17, 2007 3:10 pm, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
maniek



Doł±czył: 09 Lut 2007
Posty: 110

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A w poniedziałek dzieciaki na lekcji wuefu siedziały w świetlicy, bo podobno od kilku osób :evil: potrzebne jest zezwolenie na wejście na salę.
Ponoć sala jest za krótka na rozgrywanie meczów siatkówki, a skrócono ją w celu oszczędności; ale na 100% to nie wiem, czy to prawda.
A widzieliście kogoś w Sławie grającego w siatkówkę, tak na trawniku?
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
AndrzejS



Doł±czył: 22 Sty 2007
Posty: 18

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Maniek całą pewnością sala spełnia wymogi do gry w siatkówkę, a także w kosza. Gorzej jest z piłka ręczną bo tu rzeczywiście brakuje 4m na długość i 1m na szerokość brakuje do pełnowymiarowego boiska. Dla jasności podam że płyta boiska ma wielkość 36m x 19 m

Ale jak widać najwygodniej to jest krytykować.
A jeśli chodzi o siatkówkę to widziałem mecz chłopców z gimnazjum z ZSP, który był na otwarcie sali i powiem że całkiem nieźle to wyglądało.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
maniek



Doł±czył: 09 Lut 2007
Posty: 110

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dziękuję za uściślenie informacji.
Prawdziwa cnota krytyk siÄ™ nie boi. :wink:
A moja irytacja stąd, że to właśnie moje dziecko kolejny raz lekcje wuefu spędziło w świetlicy.
Żeby stworzyć klub sportowy, to chyba należy umotywować do pozalekcyjnych zajęć nauczycieli wuefu w kierunku siatkówki i kosza.
Trzymam kciuki za rozwĂłj sportu w SĹ‚awie.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
Unknown



Doł±czył: 15 Lut 2007
Posty: 57
Sk±d: SĹ‚awa

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jednak jest jedno małe utrudnienie do gry w siatkówkę, a mianowicie siatka pozwalająca podzielić sale na dwa boiska zawieszona w niedużej odległości od siatki do gry w siatkówkę.
_________________
"Dlaczego dziwisz się, że widzę to, o czym Ty czytałeś tylko w książkach?"
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
SĹ‚awoj



Doł±czył: 21 Kwi 2007
Posty: 12
Sk±d: Gmina SĹ‚awa

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Sala jest rzeczywiście imponująca i elegancka! Może i faktycznie nie ustrzeżono się kilku drobnych, aczkolwiek istotnych błędów w projekcie... Może, dla pełni szczęścia można było ją o te 4 metry przedłużyć ale nie wymagajmy aby nam od razu serwowano boiska na miarę pierwszoligowego klubu!
Trzeba pamiętać, że hala widowiskowo - sportowa została wybudowana po prawie 40-stu latach od wybudowania szkoły.
Ja myslę, że powinna służyć jak najlepiej uczniom tejże szkoły. Poza tym - warto by pomyśleć o dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych z ukierunkowaniem na siatkówkę, koszykówkę czy inną dyscyplinę sportu... Może by tak otworzyć klasę o profilu sportowym??
Kilka lat temu próbowano utworzyć w tejże szkole sekcję karate. Myślę, że warto by powrócić do tego pomysłu??!
[b]Sala otwarta jest dopiero od kilkunastu dni... trochę cierpliwości a wszystko się rozkręci![/b]
:wink:
_________________
Jeśli do niczego nie dążysz - nic nie osiągniesz...
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
Xamil



Doł±czył: 24 Sty 2007
Posty: 109

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A sala była planowana taka jaka jest, czy ktoś popełnił błąd i dlatego brakuje tych 4 metrów?
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group