O Policji.

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Inne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maniek



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 110

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 11:53 pm    Temat postu: O Policji. Odpowiedz z cytatem
Jaka jest sławska Policja?
Dobra, zła, może skorumpowana?
Jedno wiem na pewno, sławska Policja ma strasznie rozbudowaną siatkę informatorów, szczególnie wiejskich. Zastanawiam się tylko, czy są to płatni informatorzy, czy są to kapusie społeczni?
Zauważyłem dzisiaj szybką interwencję na skutek telefonu zawistnego sąsiada. Oczywiście donos był fałszywy, oczywiście kapusiowi nie wlepiono mandatu za zmarnowane paliwo, widać Policji odpowiada wierna służba zawistnych donosicieli :twisted: .
Czkam na Wasze spostrzeżenia dotyczące pracy Policji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka



Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 8

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Maniek, odważny jesteś.
_________________
JULKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka



Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 8

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="julka"]Maniek, odważny jesteś.[/quote][color=violet][/color]
_________________
JULKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawianin



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 77

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="julka"]

Julka !

Maniek jest tylko częściowo odważny.
Jakby wymienił parę nazwisk donosicieli to zrobiłby
większe wrażenie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek



Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 39
Skąd: SŁAWA

PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nie sądzę, aby w naszym miasteczku istniała teraz siatka agentów policyjnych. To, o czym mówi się w telewizorze niekoniecznie przekłada się na prowincjonalne życie. A ludzie donoszą na sąsiadów, bo lubią i tęsknią za czasami swojej młodości.

Zawistny kapuś, który donosi bez powodu, oby stracił zaufanie policji. To może być wystarczająca konsekwencja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dyzio



Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 46
Skąd: Sława

PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Konfidenci!!!Czlowiek nie moze sobie porozmawiac na podworku bo zaraz sasiedzi donosza i jada panowie niebiescy....A jak ktos zglasza cos innego to trza czekac nawet i godzineeee!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek



Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 39
Skąd: SŁAWA

PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="Dyzio"]Konfidenci!!!Czlowiek nie moze sobie porozmawiac na podworku bo zaraz sasiedzi donosza i jada panowie niebiescy....[/quote]

Porozmawiać o narkotykach czy handelku pirackimi nagraniami? :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dyzio



Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 46
Skąd: Sława

PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="Marek"][quote="Dyzio"]Konfidenci!!!Czlowiek nie moze sobie porozmawiac na podworku bo zaraz sasiedzi donosza i jada panowie niebiescy....[/quote]

Porozmawiać o narkotykach czy handelku pirackimi nagraniami? :D[/quote]

Nie poprostu o starych czasach i przyszlosci...A tym bardziej jak mamy pograc w siateczke albo pilke nozna to odrazu POLICJA i mowia ze jest boisko nowe i tam mamy grac ale tam tez wyganiaja to wkoncu gdzie mamy to robic!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawianin



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 77

PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="Dyzio"][quote="Marek"][quote="Dyzio"]Konfidenci!!!Czlowiek nie moze sobie porozmawiac na podworku bo zaraz sasiedzi donosza i jada panowie niebiescy....[/quote]

Porozmawiać o narkotykach czy handelku pirackimi nagraniami? :D[/quote]

Nie poprostu o starych czasach i przyszlosci...A tym bardziej jak mamy pograc w siateczke albo pilke nozna to odrazu POLICJA i mowia ze jest boisko nowe i tam mamy grac ale tam tez wyganiaja to wkoncu gdzie mamy to robic!!![/quote]

Stary masz pecha , jakbyś miał bogatego tatę toby Ci kupił hektar ziemi i grałbyś i gadał do woli :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dyzio



Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 46
Skąd: Sława

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="slawianin"][quote="Dyzio"][quote="Marek"][quote="Dyzio"]Konfidenci!!!Czlowiek nie moze sobie porozmawiac na podworku bo zaraz sasiedzi donosza i jada panowie niebiescy....[/quote]

Porozmawiać o narkotykach czy handelku pirackimi nagraniami? :D[/quote]

Nie poprostu o starych czasach i przyszlosci...A tym bardziej jak mamy pograc w siateczke albo pilke nozna to odrazu POLICJA i mowia ze jest boisko nowe i tam mamy grac ale tam tez wyganiaja to wkoncu gdzie mamy to robic!!![/quote]

Stary masz pecha , jakbyś miał bogatego tatę toby Ci kupił hektar ziemi i grałbyś i gadał do woli :D[/quote]

Nie mam pecha bo na ziemi ktora jest gminna moge sobie porozmawiac a nie mnie wyganiaja!!!A poza tym ty pewnie tez masz pecha bo jesli nie to zapros mnie do siebie na ten hektar ziemi!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawianin



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 77

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nie mam pecha bo na ziemi ktora jest gminna moge sobie porozmawiac a nie mnie wyganiaja!!!A poza tym ty pewnie tez masz pecha bo jesli nie to zapros mnie do siebie na ten hektar ziemi!!!!!!!![/quote]

Też mam pecha i ten sam problem co Ty, więc chyba wyjadę poszukać bogatej cioci w świecie !!! :(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dyzio



Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 46
Skąd: Sława

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="slawianin"]Nie mam pecha bo na ziemi ktora jest gminna moge sobie porozmawiac a nie mnie wyganiaja!!!A poza tym ty pewnie tez masz pecha bo jesli nie to zapros mnie do siebie na ten hektar ziemi!!!!!!!![/quote]

Też mam pecha i ten sam problem co Ty, więc chyba wyjadę poszukać bogatej cioci w świecie !!! :([/quote]

Wiec zycze powodzenia jak sie uda to wtedy napisz do mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum slawa.pl Strona Główna // Inne tematy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

alexisRed v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group